loading

Căutăm un specialist marketing care să ni se alăture! Dacă vrei să lucrezi în domeniul auto, într-un mediu plăcut, cu colegi de treabă, uite ce ne-am dori noi:

Responsabilități:
• Administrare și dezvoltare conturi social media
• Concepere, dezvoltare, implementare campanii de marketing offline și online
• PPC marketing
• Direct marketing
• Administrare site
• Raportare lunară, realizare și implementare plan de marketing
• Realizare materiale publicitare/ prezentare ale companiei
• Organizare expoziții auto/ evenimente
• Dezvoltare relații eficiente și cordiale în interiorul companiei, precum și cu colaboratorii externi
• Analiza pieței/concurenței
• Gestionare bugete de marketing

Cerințe:
• Studii superioare în Marketing/ Comunicare
• Experiența pe un rol similar reprezintă avantaj
• Cunoștințe Facebook Ads, Google Ads, Mailchimp, Analytics
• Experiență în administrarea de conturi social media (Facebook, Instagram, LinkedIn)
• Creativitate și dorința de a învăța lucruri noi
• Abilități de copywriting și content writing

Ce oferim?
• Un mediu de lucru plăcut
• Salariu fix + bonuri de masă
• Program de recompense/recomandări
Program full-time, de luni până vineri, 08:00-17:00.

Așteptăm CV-ul tău pe e-mail: office.brasov@materom.ro

Sus pagina